Atletski mnogoboj - zimski pokal (ŠL 2018/2019)

Šport

Atletika

Datum tekmovanja

29.01.2019

Rok prijave

Od 11.01.2019 do 24.01.2019

Vrsta tekmovanja

Medobčinsko tekmovanje

Ustvaril

Boštjan


Datoteke

  Ni datotek


Kategorije

Naziv kategorije
Učenke 4. in 5. razred
Učenke 6. in 7. razred
Učenke 8. in 9. razred
Učenci 4. in 5. razred
Učenci 6. in 7. razred
Učenci 8. in 9. razred

Discipline

Naziv discipline Vrsta discipline
Tek na 40 m Posamično
Skok v daljino z mesta Posamično
Suvanje težke žoge 2 kg Posamično
Skok v daljino Posamično
Skok v višino Posamično
Suvanje težke žoge 3 kg Posamično
Suvanje težke žoge 4 kg Posamično


Discipline


Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Stanovnik Enej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
Gojkovič Jure Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Kostanjevec Maja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
Rozman Matej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Šeruga Sara Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
Ritlop Žan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
Resman Alen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cestar Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zavec Ana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Andraž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Koprek Anej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Anžel Anže Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bukšek Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Julija Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Slapničar Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Katja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Leo Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Korpar Mario Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ogrizek Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Arnejčič Nuša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Nuša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Rene Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kelc Vnik Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Prelog Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tadej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokol Žan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Zoja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Muršec Alja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Sivčevič Emela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Kosar Gal Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Jerič Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Muršec Karin Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Drevenšek Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Pišek Svenšek Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Sitar Manca Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Belič Maša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Obreht Matic Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Angel Neža Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Molnar Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Pleteršek Tia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Hercog Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Jakomini Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Šmigoc Timi Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Kaisersberger Zala Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Tomanič Žiga Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Vrabl Zoja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Krivec BARBARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
MUHIČ LEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
ZAVEC TIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
PLOŠINJAK ALEN ADRIJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
AJDIČ ALJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER DAVID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠEMRL ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ EMA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ALIBEGOVIČ ENIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PATERNOST EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BORKO EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DRUZOVIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMPERGER GAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLAVEC GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
SKRBINŠEK HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ JAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
FARIČ JURIJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR KLEMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
YACOUB KYRA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FERŠ LORA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠABEDER LUISA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BAUMAN MANCA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠERUGA MARUŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK MATJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ MIHA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GRADIŠNIK MIHAEL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTIH NEJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PODGORŠEK NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MODRIČ TAI LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GABROVEC TAJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TIJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
FIJAČKO TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BELČIČ TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOREN VASJA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
CAFUTA VID Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KUZMA VID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MAJCEN VITA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
TURK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ORNIK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN ZOJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
Rižnar Danej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Kostanjevec Eva Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Jakomini Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Neža Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Štern Staša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bolcar Valentin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
ŽITNIK ROGELJ ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
LIST ALEKSEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC ALIŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČIČ AMBROŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
LAMPRET ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
SREČKOVIČ ERIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
HVALEC EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VORIH GABRIJEL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ISKRA HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
ZIDARIČ IVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
SLIGA JANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
BRODEJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŽITNIK ROGELJ LAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠIMEC LIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BER LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KOVAČEC MATEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
GERL MIHA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VOLGEMUT MIHAELA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BIŠKUP NEJC Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KEKEC NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
CUNK NEŽA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
SOLATNIK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
STAJNKO NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ALI SABUR Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ZIBERI SAMUDIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČEH SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
LOVREC SAŠO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
SREČKOVIČ TADEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
LONČARIČ TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
OVČAR TEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
REPINA TILEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
VAJDA TINEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
BRUNČIČ TOMAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PIŠEK VID Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
DREVENŠEK ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
BRATUŠEK ALEKS Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
NIKL ALEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOPOLNJAK ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
HORVAT ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
FAJT DOMINIK Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
RIJAVEC JAKOB Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HLUPIČ JAŠA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
GRIL JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
MAJNIK JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SLUGA JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ KAJETAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
DRAHUSH LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HODNIK LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KARO MAI Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
MAHORIČ MAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
BOROVNIK MARTIN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
RUTAR MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ MATJAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
FRIDL NAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
RIJAVEC NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KUKOVEC ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ŠRAJ VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HREN ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JELEN HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
ŠERUGA LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
URBANČIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
MARINIČ TINAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
KRUŠIČ ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Feguš Anže Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bukšek Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Rene Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tadej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Sitar Manca Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Obreht Matic Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Angel Neža Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Šmigoc Timi Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Krivec BARBARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
MUHIČ LEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
ZAVEC TIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
KOLARIČ JAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
BAUMAN MANCA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MODRIČ TAI LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
GABROVEC TAJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TIJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
CAFUTA VID Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MAJCEN VITA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN ZOJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ŽITNIK ROGELJ ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
LIST ALEKSEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC ALIŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČIČ AMBROŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
SREČKOVIČ ERIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
HVALEC EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VORIH GABRIJEL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZIDARIČ IVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
SLIGA JANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŽITNIK ROGELJ LAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠIMEC LIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BER LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KOVAČEC MATEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VOLGEMUT MIHAELA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BIŠKUP NEJC Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
CUNK NEŽA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
SOLATNIK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
STAJNKO NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZIBERI SAMUDIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
OVČAR TEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VAJDA TINEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
BRUNČIČ TOMAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PIŠEK VID Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
DREVENŠEK ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
MARINIČ TINAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Kostanjevec Maja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
Zavec Ana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bukšek Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Julija Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Katja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Arnejčič Nuša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Rene Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Prelog Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tadej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Muršec Alja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Sivčevič Emela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Sitar Manca Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Belič Maša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Obreht Matic Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Angel Neža Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Molnar Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Šmigoc Timi Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Vrabl Zoja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Krivec BARBARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
MUHIČ LEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
ZAVEC TIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Juršinci
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ EMA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PATERNOST EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BORKO EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ JAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BAUMAN MANCA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ŠERUGA MARUŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTIH NEJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MODRIČ TAI LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
GABROVEC TAJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TIJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
CAFUTA VID Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MAJCEN VITA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
TURK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN ZOJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ŽITNIK ROGELJ ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
LIST ALEKSEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC ALIŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČIČ AMBROŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
SREČKOVIČ ERIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
HVALEC EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VORIH GABRIJEL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZIDARIČ IVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
SLIGA JANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŽITNIK ROGELJ LAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠIMEC LIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BER LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KOVAČEC MATEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VOLGEMUT MIHAELA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BIŠKUP NEJC Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
CUNK NEŽA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
SOLATNIK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
STAJNKO NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZIBERI SAMUDIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
OVČAR TEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VAJDA TINEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
BRUNČIČ TOMAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PIŠEK VID Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
DREVENŠEK ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
MARINIČ TINAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Stanovnik Enej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
Kostanjevec Maja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
Rozman Matej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Šeruga Sara Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
Ritlop Žan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
Resman Alen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cestar Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zavec Ana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Andraž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Koprek Anej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Anžel Anže Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Julija Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Slapničar Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Katja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Leo Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Korpar Mario Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ogrizek Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Arnejčič Nuša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Nuša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kelc Vnik Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Prelog Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokol Žan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Zoja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Muršec Alja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Sivčevič Emela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Kosar Gal Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Jerič Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Muršec Karin Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Drevenšek Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Pišek Svenšek Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Belič Maša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Molnar Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Pleteršek Tia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Jakomini Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Hercog Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Kaisersberger Zala Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Tomanič Žiga Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Vrabl Zoja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLOŠINJAK ALEN ADRIJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
AJDIČ ALJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ANŽEL ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BRLEK ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠEMRL ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ EMA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ALIBEGOVIČ ENIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PATERNOST EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BORKO EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DRUZOVIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLAVEC GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
SKRBINŠEK HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FARIČ JURIJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR KLEMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FERŠ LORA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠERUGA MARUŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK MATJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ MIHA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GRADIŠNIK MIHAEL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTIH NEJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PODGORŠEK NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BELČIČ TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FIJAČKO TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOREN VASJA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠALAMUN VID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KUZMA VID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TURK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ORNIK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Rižnar Danej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Kostanjevec Eva Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
LAMPRET ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ISKRA HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
BRODEJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŠTRUCL KLARA JANŽA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
GERL MIHA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
KEKEC NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ALI SABUR Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ČEH SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
SREČKOVIČ TADEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
LONČARIČ TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
BRATUŠEK ALEKS Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HORVAT ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
GRIL JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SLUGA JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
DRAHUSH LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HODNIK LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KARO MAI Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
MAHORIČ MAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
BOROVNIK MARTIN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ MATJAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
FRIDL NAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
RIJAVEC NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ŠRAJ VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HREN ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
ŠERUGA LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JELEN LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
URBANČIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KRUŠIČ ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Gojkovič Jure Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Šeruga Sara Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
Resman Alen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cestar Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zavec Ana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Andraž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Koprek Anej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Anžel Anže Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Julija Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Slapničar Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Katja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Leo Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Korpar Mario Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ogrizek Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Arnejčič Nuša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Nuša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kelc Vnik Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Prelog Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokol Žan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Zoja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
PLOŠINJAK ALEN ADRIJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ANŽEL ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BRLEK ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER DAVID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DRUZOVIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMPERGER GAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FARIČ JURIJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR KLEMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
YACOUB KYRA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠABEDER LUISA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FIJAČKO TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOREN VASJA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠALAMUN VID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Jakomini Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Neža Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Štern Staša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bolcar Valentin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŠTRUCL KLARA JANŽA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
LOVREC SAŠO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
REPINA TILEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
NIKL ALEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOPOLNJAK ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
FAJT DOMINIK Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
RIJAVEC JAKOB Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HLUPIČ JAŠA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
MAJNIK JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ KAJETAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
RUTAR MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KUKOVEC ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
JELEN HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
URBANČIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JELEN LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Stanovnik Enej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
Ritlop Žan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
Cestar Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Andraž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Koprek Anej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Slapničar Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Korpar Mario Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ogrizek Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Nuša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Zoja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kosar Gal Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Muršec Karin Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Drevenšek Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Pleteršek Tia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Jakomini Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Hercog Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Kaisersberger Zala Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BRLEK ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER DAVID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠEMRL ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ALIBEGOVIČ ENIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PLAVEC GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SKRBINŠEK HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
YACOUB KYRA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FERŠ LORA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠABEDER LUISA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠALAMUN VID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KUZMA VID Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ORNIK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Kostanjevec Eva Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Neža Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Štern Staša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
ISKRA HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
BRODEJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŠTRUCL KLARA JANŽA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
GERL MIHA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ČEH SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
LONČARIČ TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
NIKL ALEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOPOLNJAK ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
HLUPIČ JAŠA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ KAJETAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KARO MAI Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
MAHORIČ MAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
BOROVNIK MARTIN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
RUTAR MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ MATJAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
FRIDL NAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
RIJAVEC NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KUKOVEC ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
HREN ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JELEN HANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KRUŠIČ ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Gojkovič Jure Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Rozman Matej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Resman Alen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Anžel Anže Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kelc Vnik Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokol Žan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Jerič Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Pišek Svenšek Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Tomanič Žiga Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
AJDIČ ALJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ANŽEL ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMPERGER GAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK MATJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ MIHA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GRADIŠNIK MIHAEL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PODGORŠEK NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BELČIČ TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
Rižnar Danej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Jakomini Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bolcar Valentin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
LAMPRET ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
KEKEC NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ALI SABUR Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
LOVREC SAŠO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
SREČKOVIČ TADEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
REPINA TILEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
BRATUŠEK ALEKS Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HORVAT ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
FAJT DOMINIK Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
RIJAVEC JAKOB Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
MAJNIK JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SLUGA JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
GRIL JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HODNIK LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
DRAHUSH LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
ŠRAJ VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
ŠERUGA LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JELEN LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik

Vodje ekip


Priimek Ime Email Vrsta Šola
Vidovič Mitja Učitelj OŠ Cirkulane-Zavrč
Marinič Rok Učitelj OŠ Hajdina
Podvršek Stanko Učitelj OŠ Juršinci
MOHORIČ MOJCA Učitelj OŠ Ljudski vrt
Marčič Zlatko Učitelj OŠ Markovci
Ternovšek Anica Učitelj OŠ Mladika