Atletski mnogoboj - zimski pokal (ŠL 2019/2020)

Šport

Atletika

Datum tekmovanja

28.01.2020

Rok prijave

Od 13.01.2020 do 23.01.2020

Vrsta tekmovanja

Medobčinsko tekmovanje

Ustvaril

Boštjan


Datoteke

  Ni datotek


Kategorije

Naziv kategorije
Učenke 4. in 5. razred
Učenke 6. in 7. razred
Učenke 8. in 9. razred
Učenci 4. in 5. razred
Učenci 6. in 7. razred
Učenci 8. in 9. razred

Discipline

Naziv discipline Vrsta discipline
Tek na 40m Posamično
Skok v daljino iz mesta Posamično
Suvanje težke žoge 2kg Posamično
Skok v daljino Posamično
Skok v višino Posamično
Suvanje težke žoge 3kg Posamično
Suvanje težke žoge 4kg Posamično


Discipline


Priimek Ime Spol Kategorija Šola
KOSTANJEVEC MAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
ROZMAN MATEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
ŠERUGA SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
RITLOP ŽAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Gavez Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cestar Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Hercog Erika Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Černivac Gal Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bukšek Iris Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Julija Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tursanović Jusuf Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Katja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Kevin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cvetko Klara Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Lara Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Žuran Lucija Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Čamdžić Maid Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kozel Maja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zadravec Marcel Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Matej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Škrinjar Melita Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ogrizek Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Rebeka Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Prelog Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ilec Špela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Lipovšek Stojnšek Stela Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Črnivec Teo Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Juhart Valentina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Vito Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Vuk Krajnc Žak Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Muršec Alja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Janžekovič Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Papež Ana Zara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Mesarec Dominik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Sivčevič Emela Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Gal Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Ogrizek Iva Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Drevenšek Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Vauda Luka Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Krajnc Maj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Sitar Manca Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Belić Maša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Peklar Matevž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Ranfl Matevž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Obreht Matic Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Lončarič Monja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Angel Neža Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Premužič Gojkovič Pia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Hotko Ria Ana Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Žuman Špela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Pleteršek Tia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Jakomini Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Hercog Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
REPIČ ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
FÜRST ANEJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
KRIVEC BARBARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
MUHIČ LEA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
LESJAK LEON Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
ZAVEC TIJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
NOVAK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
HAJNAL AJDA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLOŠINJAK ALEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BRLEK ANŽE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PIŠEK BRINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ EMA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ALIBEGOVIČ ENIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PATERNOST EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DRUZOVIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMBERGER GAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLAVEC GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
HORVAT HANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČURKOVIČ JAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ JAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FARIČ JURIJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
LAH KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SLEDIČ LARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJ LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOKOL LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠAUPERL MAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BAUMAN MANCA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
LAMPIČ MANCA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MOHORIČ MARK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
LAČEN MATIJA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
BELČIČ NAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FRIC NELI Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
HORVAT SARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MORAVEC ŠPELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC SVIT Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GABROVEC TAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KELC TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
RIŽNAR TIJANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK TINE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GAVEZ TJAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
GOJČIČ KRALJ VAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠALAMUN VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
TURK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ VITO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ORNIK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Horvat Anže Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Sok Ema Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Stolec Luka Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Matjašič Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Cartl Mia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Markovci
Cartl Mišel Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Mlakar Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Kelc Šan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Štern Staša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
ŽITNIK ROGELJ ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Repina Aleks Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
List Aleksej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC ALIŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
Čič Ambrož Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VINDIŠ ANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MARUH ANEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Lampret Anej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
HVALEC EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MOLNAR EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
CESTNIK FILIP Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
MEŠKO FILIP Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
METLIČAR MEGLIČ GAL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PALIR GEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
KUKOVEC JAKOB Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Štumberger Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
SLUGA JANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
VERDENIK KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
PEČAR KATJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
HVALEC KLARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KREFT KRISTJAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Žitnik Rogelj Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC LANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BER LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KRISTOVIČ MAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
HORVAT MAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Rojs Matej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Verdenik Matija Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Gerl Miha Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
VOLGEMUT MIHAELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Kekec Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŠKRINJAR NEL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
CAFUTA NELI Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
CUNK NEŽA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
DREVENŠEK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Vilčnik Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
SOLATNIK NIK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Stajnko Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Vilčnik Patrik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Ali Sabur Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ZIBERI SAMUDIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
TATYANKO ŽIVKO SAŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
Lovrec Sašo Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
CIGLAR SVIT Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
REPINA TIANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Hliš Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Repina Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Vajda Tinej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
FREEBAUN TJAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
BRUNČIČ TOMAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Pišek Vid Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
RUS ZALA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KOREZ ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
TUŠEK ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Kolarič Žiga Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ZIDARIČ ŽIVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Brodnjak Ritoša Ajda Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Horvat Aleja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Kaučevič Aleksander Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Vajsbaher Alessandro Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Sedič Alja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
La Russa Aljaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Vertič Ammar Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kustor Blaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Haunholter Clea Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Vidovič Ela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Sartor Emma Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Hvalec Eva Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kmetec Hana Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Holc Iva Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Majnik Jure Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Predikaka Kaja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Kelnerič Kajetan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Ozvald Lan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Fridauer Leila Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Draguš Turin Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Karo Mai Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Magdič Maja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Marinkovič Borovnik Martin Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Kamenšek Matic Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Alič Matjaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Kolar Nace Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kolarič Oskar Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Peršuh Pia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Peršuh Pia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Koštomaj Rok Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kukovec Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Sledič Taj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Gabrovec Tian Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Zemljarič Tijara Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Benko Tim Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Zupanič Tina Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
ŠERUGA LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
PERNEK LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
CESAR ROK Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
PULKO ZALA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Černivac Gal Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Lara Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Žuran Lucija Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kozel Maja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zadravec Marcel Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Matej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Lipovšek Stojnšek Stela Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Črnivec Teo Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Vito Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Vauda Luka Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Peklar Matevž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
HORVAT HANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ČURKOVIČ JAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
SLEDIČ LARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
RAJ LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOKOL LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MOHORIČ MARK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
LAČEN MATIJA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
HORVAT SARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
GAVEZ TJAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
Stolec Luka Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Cartl Mia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Markovci
Cartl Mišel Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Kelc Šan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
ŽITNIK ROGELJ ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC ALIŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VINDIŠ ANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MARUH ANEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
HVALEC EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MOLNAR EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MEŠKO FILIP Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
CESTNIK FILIP Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
METLIČAR MEGLIČ GAL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PALIR GEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KUKOVEC JAKOB Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
SLUGA JANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
HVALEC KLARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KREFT KRISTJAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC LANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BER LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠKRINJAR NEL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
CAFUTA NELI Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
CUNK NEŽA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
DREVENŠEK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZIBERI SAMUDIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
TATYANKO ŽIVKO SAŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
CIGLAR SVIT Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
BRUNČIČ TOMAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
RUS ZALA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KOREZ ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
TUŠEK ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
Kaučevič Aleksander Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Vajsbaher Alessandro Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
La Russa Aljaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Vertič Ammar Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kustor Blaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Haunholter Clea Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Hvalec Eva Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kmetec Hana Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Holc Iva Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Ozvald Lan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Fridauer Leila Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Magdič Maja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kamenšek Matic Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kolar Nace Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kolarič Oskar Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Peršuh Pia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Peršuh Pia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Koštomaj Rok Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Gabrovec Tian Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Zemljarič Tijara Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Benko Tim Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Zupanič Tina Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
PERNEK LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
PULKO ZALA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Černivac Gal Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bukšek Iris Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Lara Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Žuran Lucija Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kozel Maja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zadravec Marcel Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Matej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Rebeka Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ilec Špela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Lipovšek Stojnšek Stela Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Črnivec Teo Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Vito Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Papež Ana Zara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Ogrizek Iva Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Vauda Luka Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Sitar Manca Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Belić Maša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Peklar Matevž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
Angel Neža Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Žuman Špela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
FÜRST ANEJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
KRIVEC BARBARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
MUHIČ LEA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
ZAVEC TIJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
PIŠEK BRINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ EMA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PATERNOST EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
HORVAT HANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČURKOVIČ JAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SLEDIČ LARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
RAJ LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOKOL LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ŠAUPERL MAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BAUMAN MANCA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
LAMPIČ MANCA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MOHORIČ MARK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
LAČEN MATIJA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
HORVAT SARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MORAVEC ŠPELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
GABROVEC TAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KELC TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
RIŽNAR TIJANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
GAVEZ TJAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
TURK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Stolec Luka Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Cartl Mia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Markovci
Cartl Mišel Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Kelc Šan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Markovci
Pfeifer Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
ŽITNIK ROGELJ ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC ALIŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VINDIŠ ANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MARUH ANEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
HVALEC EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MOLNAR EVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
MEŠKO FILIP Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
CESTNIK FILIP Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
METLIČAR MEGLIČ GAL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PALIR GEA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KUKOVEC JAKOB Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
SLUGA JANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VERDENIK KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
PEČAR KATJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
HVALEC KLARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KREFT KRISTJAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠMIGOC LANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
BER LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
HORVAT MAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
VOLGEMUT MIHAELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠKRINJAR NEL Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
CAFUTA NELI Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
CUNK NEŽA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
DREVENŠEK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZIBERI SAMUDIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
TATYANKO ŽIVKO SAŠA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
CIGLAR SVIT Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
REPINA TIANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
FREEBAUN TJAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
BRUNČIČ TOMAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
RUS ZALA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
KOREZ ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
TUŠEK ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZIDARIČ ŽIVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Horvat Aleja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Kaučevič Aleksander Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Vajsbaher Alessandro Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Sedič Alja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
La Russa Aljaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Vertič Ammar Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kustor Blaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Haunholter Clea Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Hvalec Eva Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kmetec Hana Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Holc Iva Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Ozvald Lan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Fridauer Leila Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Magdič Maja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kamenšek Matic Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kolar Nace Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Kolarič Oskar Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Peršuh Pia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Peršuh Pia Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Koštomaj Rok Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Gabrovec Tian Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Zemljarič Tijara Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Benko Tim Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
Zupanič Tina Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
PERNEK LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
PULKO ZALA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
KOSTANJEVEC MAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
ROZMAN MATEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
ŠERUGA SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
RITLOP ŽAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Gavez Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cestar Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Hercog Erika Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bukšek Iris Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Julija Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tursanović Jusuf Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Katja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cvetko Klara Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Čamdžić Maid Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Korpar Mario Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Škrinjar Melita Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Rebeka Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Prelog Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ilec Špela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Juhart Valentina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Muršec Alja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Janžekovič Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Papež Ana Zara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Mesarec Dominik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Sivčevič Emela Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Ogrizek Iva Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Drevenšek Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Krajnc Maj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Sitar Manca Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Belić Maša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Ranfl Matevž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Obreht Matic Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Lončarič Monja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Angel Neža Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Premužič Gojkovič Pia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Hotko Ria Ana Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Žuman Špela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Pleteršek Tia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Jakomini Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Hercog Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
FÜRST ANEJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
KRIVEC BARBARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
MUHIČ LEA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
LESJAK LEON Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
ZAVEC TIJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Juršinci
HAJNAL AJDA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLOŠINJAK ALEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BRLEK ANŽE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PIŠEK BRINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ EMA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ALIBEGOVIČ ENIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PATERNOST EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMBERGER GAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLAVEC GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ JAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FARIČ JURIJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
LAH KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠAUPERL MAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
LAMPIČ MANCA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BELČIČ NAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FRIC NELI Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MORAVEC ŠPELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC SVIT Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GABROVEC TAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
RIŽNAR TIJANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK TINE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
CIGLAR TJAŠ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
TURK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ORNIK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Plošinjak Ana Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Horvat Anže Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Sok Ema Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Kumer Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Matjašič Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bezjak Maj Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Drevenšek Manca Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Mlakar Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Štern Staša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Pfeifer Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Čič Ambrož Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Lampret Anej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŠTRUCL JANŽA KLARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
VERDENIK KATARINA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
PEČAR KATJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Žitnik Rogelj Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
KRISTOVIČ MAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
HORVAT MAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Rojs Matej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
VOLGEMUT MIHAELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Kekec Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
SOLATNIK NIK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Stajnko Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Ali Sabur Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
REPINA TIANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Hliš Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Vajda Tinej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
FREEBAUN TJAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Pišek Vid Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ZIDARIČ ŽIVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
Brodnjak Ritoša Ajda Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Horvat Aleja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Nikl Alen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Sedič Alja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Potočnik Boris Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Vidovič Ela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Sartor Emma Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Predikaka Kaja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Kelnerič Kajetan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Draguš Turin Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Karo Mai Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Tavčar Mark Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Marinkovič Borovnik Martin Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Alič Matjaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Rijavec Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Hodnik Oskar Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Sledič Taj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
ŠERUGA LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
CESAR ROK Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
ŠERUGA SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
Kopša Blaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Hercog Erika Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Emeršič Katja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Kevin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Korpar Mario Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Škrinjar Melita Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ogrizek Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Prelog Sara Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Vuk Krajnc Žak Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Mesarec Dominik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Gal Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Drevenšek Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Kosar Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
REPIČ ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
NOVAK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
HAJNAL AJDA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BRLEK ANŽE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
DRUZOVIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMBERGER GAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
LAH KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BAUMAN MANCA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FRIC NELI Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK NIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC SVIT Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KELC TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK TINE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
CIGLAR TJAŠ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GOJČIČ KRALJ VAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠALAMUN VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ VITO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
Plošinjak Ana Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Horvat Anže Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Sok Ema Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Kumer Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bezjak Maj Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Drevenšek Manca Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Mlakar Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Štern Staša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Pfeifer Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Repina Aleks Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
List Aleksej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Štumberger Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŠTRUCL JANŽA KLARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
Verdenik Matija Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Gerl Miha Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Vilčnik Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Vilčnik Patrik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Lovrec Sašo Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Repina Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Vajda Tinej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Pišek Vid Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Kolarič Žiga Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Brodnjak Ritoša Ajda Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Nikl Alen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Potočnik Boris Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Vidovič Ela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Sartor Emma Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Majnik Jure Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Predikaka Kaja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Karo Mai Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Tavčar Mark Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Marinkovič Borovnik Martin Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Alič Matjaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Rijavec Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Hodnik Oskar Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Kukovec Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Sledič Taj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
KOSTANJEVEC MAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
Cestar Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Gavez Aljaž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Maučič Julija Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Cvetko Klara Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Ogrizek Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Juhart Valentina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Vuk Krajnc Žak Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Muršec Alja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Sivčevič Emela Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Gal Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Krajnc Maj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Ranfl Matevž Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Obreht Matic Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
Lončarič Monja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Premužič Gojkovič Pia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Hotko Ria Ana Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Pleteršek Tia Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Kosar Žiga Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
REPIČ ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
LESJAK LEON Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
NOVAK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Juršinci
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ALIBEGOVIČ ENIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DRUZOVIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PLAVEC GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ JAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FARIČ JURIJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BELČIČ NAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ORNIK ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Plošinjak Ana Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Horvat Anže Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Kumer Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Drevenšek Manca Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Mlakar Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Štern Staša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Repina Aleks Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
List Aleksej Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Čič Ambrož Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
ŠTRUCL JANŽA KLARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
Žitnik Rogelj Lan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
KRISTOVIČ MAJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Mladika
Stajnko Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Vilčnik Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
SOLATNIK NIK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Vilčnik Patrik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
Nikl Alen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Tavčar Mark Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Rijavec Nejc Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
Hodnik Oskar Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
ROZMAN MATEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
RITLOP ŽAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Kokot Gregor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tursanović Jusuf Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Kevin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Čamdžić Maid Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Korpar Mario Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Janžekovič Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Hercog Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
Jakomini Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
PLOŠINJAK ALEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
CIGLAR TJAŠ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GOJČIČ KRALJ VAL Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠALAMUN VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ VITO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Matjašič Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bezjak Maj Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Lampret Anej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Štumberger Jan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Rojs Matej Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Verdenik Matija Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Gerl Miha Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Kekec Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Ali Sabur Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Lovrec Sašo Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Repina Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Hliš Tilen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Kolarič Žiga Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
Potočnik Boris Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Majnik Jure Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Kelnerič Kajetan Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Draguš Turin Luka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
Kukovec Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
ŠERUGA LEO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
CESAR ROK Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik

Vodje ekip


Priimek Ime Email Vrsta Šola
Vidovič Mitja Učitelj OŠ Cirkulane-Zavrč
Marinič Rok Učitelj OŠ Hajdina
TERNOVŠEK BRINA Učitelj OŠ Juršinci
Mohorič Mojca Učitelj OŠ Ljudski vrt
Marčič Zlatko Učitelj OŠ Markovci
Zobec Tomaž Učitelj OŠ Olge Meglič