Atletski mnogoboj - zimski pokal (ŠL 2017/2018)

Šport

Atletika

Datum tekmovanja

23.01.2018

Rok prijave

Od 08.01.2018 do 18.01.2018

Vrsta tekmovanja

Medobčinsko tekmovanje

Ustvaril

Boštjan


Datoteke

Atletski mnogoboj - zimski pokal (ŠL 2017/2018) 14.03.2018

Kategorije

Naziv kategorije
Učenke 4. in 5. razred
Učenke 6. in 7. razred
Učenke 8. in 9. razred
Učenci 4. in 5. razred
Učenci 6. in 7. razred
Učenci 8. in 9. razred

Discipline

Naziv discipline Vrsta discipline
Tek na 40 m Posamično
Skok v daljino iz mesta Posamično
Suvanje težke žoge 2 kg Posamično
Skok v daljino Posamično
Skok v višino Posamično
Suvanje težke žoge 3kg Posamično
Suvanje težke žoge 4kg Posamično


Discipline


Priimek Ime Spol Kategorija Šola
HAMERŠAK ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
GOJKOVIČ JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
KRAJNC KLARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
HORVAT LEA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
HABJANIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
ROZMAN MATEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
PRELOG NAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
ŠTUMBERGER SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
ŠERUGA SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
RITLOP ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
HANŽEL ŽAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Resman Alen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Aljaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zavec Ana Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Koprek Anej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Polajžer Igor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Slapničar Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Borak Lana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Golc Martin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Škrinjar Melita Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Nuša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kelc Vnuk Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Sebastjan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Fajfar Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Žnidarič Tina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tomi Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Juhart Valentina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Zoja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
LONČARIČ ALEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
MURSEČ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
SIVČEVIČ EMELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
BARIČ IVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
JERIČ JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
MURSEČ KARIN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
GAL KOSAR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
DREVENSEK LAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
PIŠEK- SVENŠEK LOVRO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
LONCARIC MONJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
LONČARIČ NEJC Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
KLANEČEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
KLANEČEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
HABJANIČ PETRA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
GOJKOVIČ PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
FRIDL TEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLETERSEK TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLETERSEK TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
HERCOG TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
DOBRAJC URBAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
VOGRINEC VALENTIN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
KAISERSBERGER ZALA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
KOSAR ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
TOMANIČ ŽIGA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
VRABL ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLOŠINJAK ALEN ADRIJAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VESELIČ ALJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
AJDIČ ALJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTOLEKAR ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KIRBIŠ ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ANŽELJ ANTON Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
LEŠNIK DOMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠEMRL ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMPERGER GAL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SKERBINŠEK HANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK INES Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ IVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KEKEC JAKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VEDERNJAK JONA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK JURE Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
IVANA KAMPUŠ Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR KLEMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
NUŠA KRAJNC Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠABEDER LUISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
JEVTOVIČ LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN MAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOVAČIČ MAŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOSTANJEVEC MATEVŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KRAJNC MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK MATJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ MIHA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC NAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTURM NEJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FRIC NELI Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BUKVIČ NUŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER PIA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
OREŠEK REBEKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MENONI ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
VIHER SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
SEDIČ ŠPELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC SVIT Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MOHORKO TAI Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KMETEC TAI Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FIRBAS TEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VARGIČ TEVŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KELC TIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
FIJAČKO TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRISTOVIČ TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
CIGLAR TJAŠ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
METLIČAR TJAŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
TROP URŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KYRA YACOUB Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
CRNIK ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ŽANIN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
Plošinjak Ana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Kostanjevec Eva Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Glažar Jaka Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Bezjak Maj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Majcen Miha Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Jakomini Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Neža Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Kostanjevec Nika Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Pivko Patrik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bolcar Valentin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
REPINA ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KUMER ALEN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČIČ AMBROŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PEČAR ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
KAUČIČ BOR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠTUMBERGER JAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
MAROH JANJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
DOLEČEK JURE Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
VERDENIK KATARINA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
PEČAR KATJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠEGULA KIARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠIMENEC LIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
RUS LUKAS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
MATIČ MARKO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
HLIŠ MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VERDENIK MATIJA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ZGONC MIŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
SVENŠEK NIJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
VILČNIK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
PETEK NIK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VILČNIK PATRICK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ALI SABUR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VINKO SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
LOVREC SAŠO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠTERN STAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
LONČARIČ TIA LANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
REPINA TIANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
REPINA TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
HLIŠ TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
GRUBELNIK TIM Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VAJDA TINEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
MUNDA TINKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
MILOŠIČ URH Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
RIMELE VASJA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
TOPLAK VITE Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
JEREMIČ ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
DEBELJAK ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
BRATUŠEK ALEKS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
NIKL ALEN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
SEDIČ ALJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOPOLNJAK ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
HORVAT ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
POTOČNIK BORIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOMAŠIČ JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
PEKLAR JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
SLUGA JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ KAJETAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
MAHORIČ MAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
BOROVNIK MARTIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
RUTAR MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ MATJAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
ROZMAN NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
PLIBERŠEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KUKOVEC ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KOPŠE SANJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SKAZA SERGEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
PEVEC STAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
SLEDIČ TAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
PREAC ČEH TJAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
SEDIČ TJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ TOMAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
ŠEGULA ŠRAJ VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HREN ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN HANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KOLAR LARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
URBANČIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN TIMOTEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
KRUŠIČ ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
Petrovič Aljaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zavec Ana Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Koprek Anej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
GAL KOSAR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
DREVENSEK LAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
LONČARIČ NEJC Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
KOSAR ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
VESELIČ ALJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK JURE Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
JEVTOVIČ LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN MAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOSTANJEVEC MATEVŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MENONI ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MOHORKO TAI Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
VARGIČ TEVŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KELC TIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
CRNIK ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
REPINA ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KUMER ALEN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČIČ AMBROŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KAUČIČ BOR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
DOLEČEK JURE Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VERDENIK KATARINA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
PEČAR KATJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠEGULA KIARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠIMENEC LIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
VILČNIK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VILČNIK PATRICK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
LONČARIČ TIA LANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
REPINA TIANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
GRUBELNIK TIM Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VAJDA TINEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
MILOŠIČ URH Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
DEBELJAK ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
NIKL ALEN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
SEDIČ ALJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
MAHORIČ MAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
BOROVNIK MARTIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ MATJAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
PEVEC STAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
SLEDIČ TAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
PREAC ČEH TJAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
KRUŠIČ ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
HAMERŠAK ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
KRAJNC KLARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
ŠTUMBERGER SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
Petrovič Aljaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zavec Ana Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Koprek Anej Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Feguš Anže Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kopša Blaž Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Petrovič Iris Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Jure Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lan Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Borak Lana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Škrinjar Melita Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Teja Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Juhart Valentina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Žiga Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
MURSEČ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
SIVČEVIČ EMELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
GAL KOSAR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
DREVENSEK LAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
LONCARIC MONJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
LONČARIČ NEJC Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
GOJKOVIČ PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLETERSEK TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLETERSEK TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
KOSAR ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Hajdina
VRABL ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
VESELIČ ALJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DREVENŠEK BOR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
IVANČIČ EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SKERBINŠEK HANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH IVA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK JURE Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
IVANA KAMPUŠ Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SIMONIČ KATARINA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
JEVTOVIČ LUKA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
GALUN MAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOSTANJEVEC MATEVŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
PLANER NIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MENONI ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KOZEL ROK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
SEDIČ ŠPELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MOHORKO TAI Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VARGIČ TEVŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
KELC TIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KYRA YACOUB Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
CRNIK ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Ljudski vrt
Plošinjak Ana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Kostanjevec Nika Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
REPINA ALEKS Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KUMER ALEN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČIČ AMBROŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KAUČIČ BOR Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
MAROH JANJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
DOLEČEK JURE Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
VERDENIK KATARINA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
PEČAR KATJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ŠEGULA KIARA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
JANŽA ŠTRUCL KLARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠIMENEC LIA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
ZGONC MIŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
SVENŠEK NIJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
VILČNIK NIK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VILČNIK PATRICK Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
ČEH SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
VINKO SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠTERN STAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
LONČARIČ TIA LANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
REPINA TIANA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Mladika
GRUBELNIK TIM Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
VAJDA TINEJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
MUNDA TINKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
MILOŠIČ URH Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
TOPLAK VITE Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
JEREMIČ ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
DEBELJAK ŽIGA Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Mladika
NIKL ALEN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
SEDIČ ALJA Ženski Učenke 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
MAHORIČ MAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
BOROVNIK MARTIN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ MATJAŽ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
PEVEC STAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
SLEDIČ TAJ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
PREAC ČEH TJAŠ Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Olge Meglič
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KOLAR LARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KRUŠIČ ŽAN Moški Učenci 4. in 5. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
HAMERŠAK ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
GOJKOVIČ JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
KRAJNC KLARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
HORVAT LEA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
HABJANIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
ROZMAN MATEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
PRELOG NAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
ŠTUMBERGER SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
ŠERUGA SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
RITLOP ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
HANŽEL ŽAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
LONČARIČ ALEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
MURSEČ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
SIVČEVIČ EMELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
BARIČ IVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
JERIČ JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
MURSEČ KARIN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
PIŠEK- SVENŠEK LOVRO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
ŠPUREJ MARTIN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
LONCARIC MONJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
KLANEČEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
KLANEČEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
HABJANIČ PETRA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
GOJKOVIČ PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
FRIDL TEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLETERSEK TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
PLETERSEK TIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
HERCOG TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
DOBRAJC URBAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
VOGRINEC VALENTIN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
KAISERSBERGER ZALA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
TOMANIČ ŽIGA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
VRABL ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Hajdina
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
AJDIČ ALJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTOLEKAR ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KIRBIŠ ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ANŽELJ ANTON Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
NYLAANDER ARWEN Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ BLAŽKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MIKLOŠIČ ELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
IVANČIČ EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
SKERBINŠEK HANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK INES Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
IVANA KAMPUŠ Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR KLEMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
NUŠA KRAJNC Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠABEDER LUISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
DOKL MANJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAJNC MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK MATJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ MIHA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC NAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FRIC NELI Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KLASINC PIA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK RENE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
SEDIČ ŠPELA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VARGIČ STAŠ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC SVIT Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KMETEC TAI Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FIRBAS TEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FIJAČKO TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
METLIČAR TJAŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
TROP URŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
Kostanjevec Eva Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Vilčnik Noelle Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
PEČAR ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
MAROH JANJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
KRALJ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
JANŽA ŠTRUCL KLARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
RUS LUKAS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
MATIČ MARKO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
HLIŠ MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ZGONC MIŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
SVENŠEK NIJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
PETEK NIK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ALI SABUR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VINKO SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
ČEH SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
CARLI TADEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
MUNDA TINKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
RIMELE VASJA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
TOPLAK VITE Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
JEREMIČ ZALA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
BRATUŠEK ALEKS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
HORVAT ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
POTOČNIK BORIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOMAŠIČ JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
SLUGA JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
RUTAR MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ROZMAN NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KOPŠE SANJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SKAZA SERGEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SEDIČ TJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HREN ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN HANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KOLAR LARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
URBANČIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN TIMOTEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
GOJKOVIČ JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
HORVAT LEA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
ROZMAN MATEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
PRELOG NAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Breg
ŠERUGA SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Breg
Resman Alen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Gregor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Polajžer Igor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Slapničar Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Strelec Lana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Borak Lana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Zebec Manuela Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Golc Martin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Škrinjar Melita Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Košak Nina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Nuša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kelc Vnuk Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Sebastjan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Taja Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Fajfar Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Žnidarič Tina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bratušek Tjaša Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tomi Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Juhart Valentina Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Zoja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
ŠPUREJ MARTIN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
VOGRINEC VALENTIN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
PLOŠINJAK ALEN ADRIJAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MARKEŽ ALJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTOLEKAR ANA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ANŽELJ ANTON Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
LEŠNIK DOMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠEMRL ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
IVANČIČ EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMPERGER GAL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK INES Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ IVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KEKEC JAKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VEDERNJAK JONA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KOLARIČ KAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR KLEMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BREZNIK LARISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠABEDER LUISA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DOKL MANJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOVAČIČ MAŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTURM NEJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FRIC NELI Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH NIKA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BUKVIČ NUŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER PIA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
OREŠEK REBEKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK RENE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIHER SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VARGIČ STAŠ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KMETEC TAI Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BERGHAUS TAJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
FIRBAS TEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KRISTOVIČ TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
CIGLAR TJAŠ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TROP URŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
MALEK VITA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KYRA YACOUB Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ŽANIN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
Plošinjak Ana Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Glažar Jaka Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Bezjak Maj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Majcen Miha Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Jakomini Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Forštnarič Neža Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Kostanjevec Nika Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Markovci
Pivko Patrik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bolcar Valentin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
PEČAR ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
EMERŠIČ IZA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠTUMBERGER JAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
JANŽA ŠTRUCL KLARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
MATIČ MARKO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
HLIŠ MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VERDENIK MATIJA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
PETEK NIK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ČEH SARA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
LOVREC SAŠO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ŠTERN STAŠA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Mladika
CARLI TADEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
REPINA TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
HLIŠ TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
TOPOLNJAK ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
PEKLAR JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ KAJETAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
PLIBERŠEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KUKOVEC ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ TOMAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
ŠEGULA ŠRAJ VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
EMERŠIČ EVA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN HANA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
URBANČIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
JELEN TIMOTEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Podlehnik
SLUGA ZOJA Ženski Učenke 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
RITLOP ŽAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Breg
Kokot Gregor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Slapničar Kaja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Lion Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Brlek Nik Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Štumberger Nuša Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kokot Sebastjan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Poštrak Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Fajfar Tian Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Potočnik Tijan Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tilen Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Tušek Timi Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Žnidarič Tina Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Pravdič Viktor Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Zoja Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
BARIČ IVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
MURSEČ KARIN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
KLANEČEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
KLANEČEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
HABJANIČ PETRA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
FRIDL TEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
HERCOG TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Hajdina
KAISERSBERGER ZALA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Hajdina
PLOŠINJAK ALEN ADRIJAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
RAJHER ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KIRBIŠ ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠEMRL ELA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTUMPERGER GAL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
TURK GAŠPER Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ IVA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KEKEC JAKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
VEDERNJAK JONA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
NUŠA KRAJNC Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
ČEH LEO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
DOKL MANJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MERC MARCEL Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOVAČIČ MAŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAJNC MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ŠTURM NEJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
JURIČ NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
ARKLINIČ SVENŠEK NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
BUKVIČ NUŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRAMBERGER PIA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
OREŠEK REBEKA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIHER SARA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC SVIT Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KANTE TAJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
KOLEDNIK TJAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
CIGLAR TJAŠ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Ljudski vrt
METLIČAR TJAŠA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VIDOVIČ ŽANIN Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
Kostanjevec Eva Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
Glažar Jaka Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Solina Petrovič Jaka Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Bezjak Maj Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Markovci
Forštnarič Neža Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Markovci
ŠTUMBERGER JAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
RUS LUKAS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
VERDENIK MATIJA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
ALI SABUR Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
LOVREC SAŠO Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
CARLI TADEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
HLIŠ TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
REPINA TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Mladika
BRATUŠEK ALEKS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ALIČ ANDRAŽ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOPOLNJAK ANEJ Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
POTOČNIK BORIS Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
PEKLAR JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
TOMAŠIČ JURE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ KAJETAN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
RUTAR MATIC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
ROZMAN NEJC Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
PLIBERŠEK NINA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KUKOVEC ROK Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Olge Meglič
KOPŠE SANJA Ženski Učenke 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
HREN ANŽE Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JELEN LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
KRAMBERGER LUKA Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
JERENEC TILEN Moški Učenci 6. in 7. razred OŠ Podlehnik
Priimek Ime Spol Kategorija Šola
HABJANIČ LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
HANŽEL ŽAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Breg
Resman Alen Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Bezjak Aljaž Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Polajžer Igor Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Domjan Jaka Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Golc Martin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kelc Vnuk Rok Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
Kolednik Tomi Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Cirkulane-Zavrč
LONČARIČ ALEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
JERIČ JAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
PIŠEK- SVENŠEK LOVRO Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
ŠPUREJ MARTIN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
DOBRAJC URBAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
TOMANIČ ŽIGA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Hajdina
AJDIČ ALJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
LEŠNIK DOMEN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
MLAKAR LUKA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
BEZJAK MATJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETROVIČ MIHA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PIVEC NAJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
PETEK RENE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
VARGIČ STAŠ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
FIJAČKO TIM Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
KRISTOVIČ TJAN Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Ljudski vrt
Majcen Miha Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Jakomini Nejc Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Pivko Patrik Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
Bolcar Valentin Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Markovci
RIMELE VASJA Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Mladika
HORVAT ANEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SLUGA JURE Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SKAZA SERGEJ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
SEDIČ TJAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
KELNERIČ TOMAŽ Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič
ŠEGULA ŠRAJ VID Moški Učenci 8. in 9. razred OŠ Olge Meglič

Vodje ekip


Priimek Ime Email Vrsta Šola
BELŠAK ALEŠ Učitelj OŠ Breg
Vidovič Mitja Učitelj OŠ Cirkulane-Zavrč
PAČNIK TATJANA Učitelj OŠ Hajdina
MOHORIČ MOJCA Učitelj OŠ Ljudski vrt
Horvat Špela Učitelj OŠ Markovci
Ternovšek Anica Učitelj OŠ Mladika